Tur yönetiminde sınırları kaldırdık! İşinizi internete taşıyın.

Gerek yurtiçi gerekse de yurtdışı turlarınızı online olarak satabileceğiniz, misafirlerinizin bilgilerini girebileceğiniz, kontenjanı takip edebileceğiniz ve online / offline tur kaydını yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılıma sahip olmak ister misiniz ?

Turlarınızı girerek, periyotlarınızı oluşturarak günibirlik, konaklamalı ve yurtdışı turları satabilirsiniz. Turlarınızı misafirleriniz online olarak satın alabilirler. Ofisinizde satışlarınız için de turlarınızı kayıt edebilir, ödemesini yine online olarak alabilirsiniz. Turlarınız taksitle satılsın, geniş müşteri kitlesine çok kolay bir şekilde ulaşın.

Gelişmiş SEO yönetim sistemi ile birlikte Google'da önde çıkın. Turlarınız önde görünsün ve direkt iletişime geçmeden online olarak bırakın turlarınız satılsın. Üstelik kontenjanınız dolduğunda tur satışı otomatik olarak kapansın!

Misafirleriniz kayıt altına alınır, dilediğiniz zaman misafirlerinize email veyahut sms gönderimi yapabilirsiniz. Ayrıca tura katılan misafirlerinize mail ve sms gönderimi sağlayabilirsiniz.

Satın alınan turlar için misafirlerinize voucher düzenleyebilirsiniz. Aldığınız ödemeler için ödeme alındısı çıktısı alabilirsiniz. Ayrıca hotel ve rehber çıktısı alarak tur için gerekli belgelere anlık sahip olabilirsiniz. Üstelik misafirlerinize koltuk ataması yapabilmek ve otel odaları konusunda atama yapabilirsiniz. Böylece hotel, uçak ve otobüs için koltuk ve oda düzenlemesi yapabilirsiniz. Kişileri gruplayarak grup misafirlerinize özel oda ve koltuk düzenlemesi yapabilirsiniz.

Kredi kartı entegrasyonu ile turlarınızı taksitli ve peşin fiyatına olarak satabilirsiniz. Ofis satışları içinde online kredi kartı kullanımı sağlayabilirsiniz.

Turlarınız için konaklanacak otel bilgisi ekleyebilir bu oteller hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz. Ayrıca tur hakkında detaylı bilgi verebilir, misafirlerinizin dikkat etmesi gereken konuları uyarılar olarak kayıt altına alabilirsiniz.

Türk Lirası, Dolar ve Euro cinsinden tur ekleyebilir bu para birimleri üzerinden turlarınızı satabilirsiniz. Tur tarihi için yetişkin, çocuk, bebek ve 3+ kişiler için özel fiyat tanımlaması yapabilirsiniz. Üstelik tüm bu fiyatlandırmalarınız anında yeni satışlarınız için geçerlilik kazanır.

Mustafa Çakmakçı
Sehavet Turizm
Turlarımızı ve hizmetlerimizi web sayfamız üzerinden online satışa açmaya karar verdiğimiz sıralarda webron ile tanıştık. İyiki de tanışmışız. İşinin ehli profesyonel hizmet veren ve tüm taleplerimize olumlu cevap verip yüzünü dahi ekşitmeyen bu ekiple daha çok uzun yıllar çalışmak arzusundayız. Sözüne sadık zamanında işini yetiştiren bir ekip arıyorsanız webron size yeter. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Profesyonel hizmet almak isteyenler için tavsiyemizdir.

TEKLİF İSTE

Sizinde bir projeniz varsa hemen iletişime geçin, projenizi hayata geçirelim.

Projeleriniz, kurumsal siteleriniz, ticaretinizin internete taşınması, muhasebe yazılımınız, stok kontrol ve sayım programlarınız, tur yönetimleriniz ve kontrol düzenlemeleriniz, mobil uygulamanız, CRM ve şirket içi iletişim araçlarınız ve bunun gibi teknolojik tüm alt yapılarınızı profesyonel düzeyde hazırlıyoruz. Kesintisiz destek ve yedekleme hizmetlerimiz ile Cloud güvenliği sağlıyoruz.

Formu doldurarak projeniz için hemen bir fiyat teklifi alın!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İstediğiniz Yazılım Dili: